statystyki szczegółowe

Aktualności

Ligowe granie

• autor: grom108, 2013-10-09 16:57

Za nami pracowity weekend podczas którego rozegraliśmy trzy mecze . W piątek podczas treningu grupy pościgowej  rozegraliśmy zaległy mecz w Lidze Rekreacyjnej Orlika z drużyną z Roztocznika . Mecz przegraliśmy  2:5 a obronę naszego zespołu rozmontowało dwóch zawodników drużyny przeciwnej .Bramki w tym meczu zdobywali  Gabriel Migas oraz Przemek Szczepański

Skład : Pastuszka , Kowalik , Kośmiński , Kałużyński , Gabriel Migas , Żontołw , Szczepański , Smoła , Karol Migas , Palus , Gorzynik.

W sobotę rozegraliśmy mecz w Lidze Terenowej Młodzika na który wybraliśmy się do Pieszyc . W spotkaniu tym szansę gry otrzymali zawodnicy którzy nie mieli jeszcze okazji do reprezentowania barw klubowych w rozgrywkach na tym szczeblu bądź rzadziej otrzymywali szansę gry w rundzie jesiennej . Chłopcy stanęli na wysokości zadania , rozegrali dobre spotkanie i wygrali mecz 2:1 a bramki dla naszego zespołu strzelał Przemek Szczepański . Dla części zawodników był to pierwszy mecz  w którym grali  9x9 co było widać w ich poczynaniach na boisku . Na szczęście tworzyliśmy zgrany kolektyw i błędy kolegów były szybko naprawiane  dzięki wzajemnej asekuracji. Kilkoro zawodników pokazało , że drzemie w nich potencjał i na pewno otrzymają szansę w kolejnych meczach ligowych .

Skład: Pastuszka , Kowalik , Kośmiński , Kałużyński , Gabriel Migas , Żontołw , Szczepański , Smoła , Karol Migas , Palus , Blażej Maciątek , Olek Maciątek , Kacper Mędroń , Janiszewski , Kolinko , Rempalski , Raś .

Ostatni mecz rozegraliśmy w sobotnie popołudnie na Orliku przy Gimnazjum nr 1 mierząc w 4 kolejce Rekreacyjnej Ligi Orlika z drużyną z Dobrocina w której szeregach gra kilku byłych zawodników Lechii Dzierżoniów . Od początku meczu nasza drużyna przejęła inicjatywę długo utrzymywaliśmy się przy piłce  na połowie przeciwnika stwarzając sobie co rusz okazje do zdobycia bramki . Niestety świetne zawody w bramce Dobrocina rozgrywał Kacper Potuszyński i po mimo dogodnych sytuacji po  pierwszej połowie było 0:0 . W drugiej połowie meczu od początku brakowało tego czym górowaliśmy nad przeciwnikiem,  mianowicie gry bez piłki , gry na jeden dwa kontakty oraz asekuracji w obronie przez co przeciwnik doszedł do głosu i zdobył dwie bramki . Wydawało się , że z chłopców uszło powietrze ale sygnał do walki dał Dominik Jagielski , który strzelił dwa gole a wynik meczu na 3:2 ustalił Jakub Tomkiewicz .

Skład : Marciniak , Mól , Jagielski , Kuba Hanusiewicz , Kozłowski , Tomkiewicz , Michał Hanusiewicz  , Zawiślak , Maziarz , Maruszak