statystyki szczegółowe

Aktualności

Ligowe granie

• autor: grom108, 2013-10-23 16:27

W swoim przedostatnim meczu rundy jesiennej przegraliśmy na własnym boisku z drużyną Bystrzycy Górnej 0:3 . Początek meczu ponownie obiecujący kilka sytuacji zarówno z naszej strony jak i przeciwnika niestety z czasem to przeciwnik przejął inicjatywę w grze i co rusz stwarzał sobie sytuacje pod naszą bramką . Druga część pierwszej połowy w której na boisku pojawili się rezerwowi to okres w którym ograniczyliśmy się jedynie do wybijania piłki a gra cały czas toczyła się pod naszą bramką w której dobre zawody rozgrywał Ignacy Marciniak dzięki któremu w pierwszej połowie nie straciliśmy bramki . W drugiej połowie po prostych  indywidualnych błędach zawodników tracimy dwa gole , które podcięły skrzydła naszym Orłom po których nie potrafiliśmy już do końca meczu zagrozić bramce rywali .

Przed nami ostatni mecz w Słupicach w , którym miejmy nadzieję zagramy z dobrym rywalem na 100 % swoich możliwości .

Skład : Marciniak ( Janiszewski ) , Kuba Hanusiewicz ( Pastuszka ) , Mól ( Kośmiński ) , Jagielski ( Kapinos) , Maziarz ( Żontołw ), Maruszak ( Rempalski ) , Kozłowski ( Zawislak ) , Tomkiewicz ( M. Hanusiewicz ) , Szczepański ( Migas )