Lechia Dzierżoniów 2002 - strona nieoficjalna

Wygrana w Słupicach

• autor: grom108, 2013-10-28 15:47

26 października rozegraliśmy ostatni mecz rundy jesiennej w Lidze Terenowej Młodzika a naszym przeciwnikiem był zespół Delty Słupice . Tego dnia z zawodnikami spotkaliśmy się wcześniej w sali konferencyjnej klubu Lechia Dzierżoniów aby obejrzeć i  przeanalizować mecz sparingowy z Progresem Kraków rozgrywany przed sezonem . Chłopcy mogli zaobserwować jak poruszali się po boisku i jakie błędy indywidualne popełniali a następnie obejrzeliśmy materiały szkoleniowe jak chcielibyśmy aby w przyszłości wyglądała gra Naszego zespołu .

Po odprawie udaliśmy się na mecz do Słupic , który chcieliśmy wygrać żeby nie stracić dystansu do pierwszego zespołu i żeby na wiosnę włączyć się w walkę o jak najlepsze miejsce w tabeli .

W meczu tym od początku zadaniem dla naszych zawodników było przejęcie inicjatywy w grze i rozgrywanie piłki na połowie przeciwnika co momentami nam się udawało . Przeciwnik chwilami groźnie atakował za sprawą swojego najlepszego strzelca ale zawodnik ten był osamotniony w akcjach pod naszą bramką . W meczu tym wzmocnił nasz zespół Krzysztof Pochyra trenujący i rozgrywający mecze w tej rundzie w Lidze Dolnośląskiej Młodzika u trenera Marcina Soty co miało wpływ na naszą grę ofensywną . Mecz wygraliśmy 5:2 a bramki w tym meczu zdobywali : Krzysztof Pochyra  , Jagielski , Mól , Kapinos , Szczepański .

Po spotkaniu czekała nas miła niespodzianka a mianowicie zostaliśmy zaproszeni przez zespół gospodarzy do wspólnego pieczenia kiełbasek przy ognisku .

W listopadzie jeśli pogoda pozwoli postaramy się rozegrać  sparingi zarówno na dużym boisku jak i na boisku Orlika .

Skład : Marciniak ( Janiszewski ) , Kapinos , Mól , M. Hanusiewicz , Kozłowski , Jagielski , K. Hanusiewicz , Pochyra , Szczepański , Żontołw , Pastuszka , Rempalski , Kośmiński , Kolinko .

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nieoficjalne Mistrzostwa Polski OSSM w Głuchołazach