statystyki szczegółowe

Aktualności

Ligowe granie

• autor: grom108, 2014-04-09 17:07

Po zimowej przerwie wróciliśmy na zielone boiska i rozegraliśmy dwie kolejki ligowe rundy wiosennej Terenowej Ligi Młodzika . W pierwszym meczu z dziewczynami i liderkami rozgrywek wywalczyliśmy remis 3:3 . Jak na początek rozgrywek bardzo optymistyczny wynik a co najważniejsze dobry mecz w naszym wykonaniu . To my częściej byliśmy w posiadaniu piłki , potrafiliśmy się utrzymać przy piłce na połowie przeciwnika . Zespół dziewczyn przewyższał nas warunkami fizycznymi przez co  często przegrywaliśmy pojedynki biegowe oraz bark w bark . Mimo prowadzenia przeciwniczek już 3:1 potrafiliśmy doprowadzić do remisu a cały zespół w tym meczu pokazał wolę walki . Wynik meczu mógł być wyższy ale bardzo dobrze w obu bramkach spisywali się bramkarze .

Skład : Marciniak , Kuba Hanusiewicz , Jagielski , Mól , Kozłowski , Tomkiewicz , Żontołw , Pochyra , Bigoń , Nawrot , Michał Hanusiewicz , Pastuszka , Szczepański , Maciątek , Kolinko

W drugim meczu z drużyną Zgody Grodziszcze pewnie wygraliśmy 6:1 . Ponownie to my jesteśmy stroną dominującą a przeciwnik ograniczył się tylko do obrony i wyprowadzania kontrataków . Konsekwentna gra w obronie, dobra współpraca obrońców oraz wzajemna asekuracja pozwalała nam na szybki odbiór piłki po stracie. W  grze ofensywnej w większym stopniu niż w pierwszym meczu wykorzystywaliśmy boczne sektory boiska a konstruując atak zagraliśmy kilka ciekawych akcji po których padały bramki .

Skład : Marciniak , Jagielski , Mól , Kozłowski , Tomkiewicz , Żontołw , Maruszak , Bigoń , Nawrot , Michał Hanusiewicz , Pastuszka , Szczepański , Maciątek , Grabarek, Rempalski, Cieślak , Oboza

Kolejny mecz w którym należy pochwalić cały zespół . Cieszy to że zawodnicy , którzy wchodzą z ławki dają dobrą zmianę  i zmiany te nie wpływają znacząco na obraz naszej gry .