statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrana z Lubinem

• autor: grom108, 2014-12-16 15:31

W ostatnim meczu rundy jesiennej wysoko ulegliśmy drużynie Zagłębia Lubin 0:5 . Nasza drużyna przez pierwsze 30 min starała się stawiać opór i przez pierwszą połowę się nam to udawało . W drugiej odsłonie spotkania nasz przeciwnik pokazał nam gdzie jest nasze miejsce w szeregu i że nie bez powodu zajmują 2 miejsce w tabeli LDM. W składzie naszego zespołu zabrakło najlepszego strzelca Krzysztofa Pochyry , który przebywał na zgrupowaniu Kadry Polski . W pierwszej połowie Dominikowi Jagielskiemu zabrakło troszkę szczęścia i zimnej krwi pod bramką rywala , który będą w dogodnych sytuacjach mógł zdobyć bramkę dla naszego zespołu co mogło by pozytywnie podziałać na resztę zespołu . Ostatecznie zajęliśmy dobre 7 miejsce , które powinno być dużo wyższe gdybyśmy nie przegrali kilku meczów na własne życzenie.

1. WKS ŚLĄSK S.A. I WKS ŚLĄSK S.A. I 36 bz 2. KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN I KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN I 34 bz 3. POLONIA WROCŁAW POLONIA WROCŁAW 29 bz 4. GRYF ŚWIDNICA II GRYF ŚWIDNICA II 25 plus 5. WKS ŚLĄSK WROCŁAW WKS ŚLĄSK WROCŁAW 23 plus 6. POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 23 minus 7. UKS LECHIA DZIERŻONIÓW UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 21 minus 8. MIEDŹ LEGNICA I MIEDŹ LEGNICA I 20 bz 9. SILESIA WROCŁAW-GAJ SILESIA WROCŁAW-GAJ 18 bz 10. MKS PARASOL WROCŁAW MKS PARASOL WROCŁAW 16 bz 11. MKS OŁAWA MKS OŁAWA 16 bz 12. UKS BIELAWIANKA BIELAWA UKS BIELAWIANKA BIELAWA 11 bz 13. FC WROCŁAW ACADEMY FC WROCŁAW ACADEMY 10 bz 14. AP OLEŚNICA AP OLEŚNICA 3 bz 15. I TS ŚLĘZA WROCŁAW I TS ŚLĘZA WROCŁAW 1