statystyki szczegółowe

Aktualności

Zakończyliśmy rozgrywki w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarza

• autor: grom108, 2016-11-22 15:48

Na ósmym miejscu zakończyliśmy udział w I Lidze Wojewódzkiej Trampkarza w której po 11 meczach zdobyliśmy 13 punktów , wygrywając 4 mecze , jeden remisując i 6 razy schodziliśmy z boiska pokonani. Nasz bilans to 24 bramki zdobyte i 24 stracone. Najlepszym strzelcem naszego zespołu został Kacper Cymerman , który zanotował 6 goli .

W ostatnich trzech meczach pokazaliśmy bardzo dobrą grę co przełożyło się na dobry wynik z Polonią - Stal Świdnica wygrywając 2:0 z drużyną broniącą się przez cały mecz  i murującą bramkę licząc tylko na udany kontratak.

Mecz 10 kolejki z drużyną Śląska II Wrocław S.A to kontynuacja naszej dobrej gry w ostatnich meczach gdzie pokazaliśmy na tle uzdolnionych zawodniów Śląska z rocznika 2003 , że gra w piłkę nie jest nam obca ale ponownie zabrakło skuteczności pod bramką rywala a gola straciliśmy z rzutu rożnego . Mecz z gatunku tych na remis ale to gospodarze okazali się lepsi o tą jedną bramkę chociaż chłopcy zagrali naprawdę dobre spotkanie co zostało zauważone przez kibiców  i trenerów Śląska Wrocław.

W ostatniej kolejce przyszło nam się zmierzyć z drużyną Parasolu Wrocław i w meczu tym mieliśmy przypieczętować nasze miejsce w tabeli. Mecz rozpoczął się od naszej olbrzymiej przewagi i był  bardzo podobny do meczu z drużyną ze Świdnicy gdzie rywal postawił autobus w bramce i próbował swoich sił z kontrataku . Od pierwszych minut nasza olbrzymia przewaga  i bardzo dobra gra a nielicznie zebrani tego dnia kibice byli pod wrażeniem naszej gry . Niestety  w 11 minucie nadzialiśmy się na bardzo szybko wyprowadzoną kontrę zespołu z Wrocławia  i musieliśmy odrabiać straty . Do wyrównania po pięknej asyście Ziółkowskiego doprowadził Piotr Nawrot , który w polu karnym pięknie przyjął piłkę klatką piersiową , sprowadził ją do ziemi i wybrał róg strzelając bramkę na 1:1. Kolejne minuty to ponownie nasza przewaga  i szukanie kolejnej bramki , która pozwoli nam wyjść na prowadzenie ale niestety po katastrofalnym błędzie naszego środkowego obrońcy tracimy bramkę do szatni . Na drugą połowę wychodzimy z chęcią odrobienia strat a ponownie dostajemy w 38 minucie bramkę co powoduje nerwowość w naszych szeregach . Do końca spotkania walczymy  i w międzyczasie nasz najlepszy strzelec nie wykorzystuje rzutu karnego a w 60 minucie Kacper Strzelecki strzela bramkę kontaktową na 3:2. Do końca walczymy o zmianę rezultatu ale przeciwnik umiejętnie nam w tym przeszkadzał i mecz skończył się naszą porażką .

1 ZAGŁĘBIE LUBIN 11 10 0 1 71:7 30
2 ŚLĄSK WROCŁAW S.A. 11 10 0 1 73:7 30
3 WKS ŚLĄSK WROCŁAW 11 8 1 2 39:22 25
4 MIEDŹ LEGNICA 11 8 0 3 41:10 24
5 ZAGŁĘBIE II LUBIN 11 6 1 4 38:19 19
6 ŚLĄSK II WROCŁAW S.A. 11 5 1 5 33:21 16
7 PARASOL WROCŁAW 11 4 1 6 27:50 13
8 UKS LECHIA DZIERŻONIÓW 11 4 1 6 24:24 13